full screen background image
GRAND KAYALAR
HOTEL
+90 (242) 244 18 11 (5 Hat)
HAKKIMIZDA
Grand Kayalar Otel, Antalya tatil ve iş seyahatlerinizi konfor, lüks ve eğlence ile buluştururken, diger taraftan da sizi tarihin içinde büyülü bir yolculuğa davet ediyor.
Otelimiz Antalya şehir merkezinde bulunmaktadir.
Akdeniz'in toros dağlarıyla kucaklaşıp göz alabildigince uzandigi yerde Antalya'yı bir dantel gibi isleyen doga harikasi falezlere 2 km. , Konyaaltı Plaji'na 4 km. , Lara Plajına 8 km. , Antalya Havalimanı'na 10km. mesafededir.
Yürüyüş mesafesindeki tarihi Kaleiçi'ni gezebilir, deneyimli ekibimizle her köşesi tarih kokan Antalya'yı tanıyabilir ve kendinizi bir anda Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde hissedip o muhtesem atmosferin içinde bulabilirsiniz.
Ayni zamanda kültürü ve tarihi bir arada barındıran Perge, Silyon, Termessos antik kentlerini ve muhteşem akustigi ile görkemli Aspendos'u gezebilirsiniz.
Antalya'nin en büyük alışveriş merkezlerine kolayca ulaşıp dünyaca ünlü markaların mağazalarında alışveriş yapabilir, Düden ve Kurşunlu Şelaleleri'nde dogayla içiçe eşsiz bir gün geçirebilirsiniz...
Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya Grand kayalar otel antalya
antalya web tasarım